Hodnocení blogu 2,3 pro happydaylife.blog.cz

20. prosince 2011 v 22:04 | Alexa |  Me and my life
Hodnotím blog: happydaylife.blog.cz
Náhled blogu, který je hodnocen:
Kategorie a hodnocení:
První dojem: 8,5/10
Design: 7,5/10
Stránka: 7,5/10
Menu: 8/10
Články: 6/10
Celkový dojem: 6,5/10

Součet bodů:
44/60
Známka: 2
.....................................................................................................
-->Komentář najdeš v c.č.

 
Můj komentář:
Tak, tvralo to sice déle, ale přece si se dočkala. Za čekání se omlouvám, ale v době školy jsem rád, že se stíhám učit, takže na blog a na hodnocení není čas. Ještě jednou, promin. Nebudu tu dlouho vykládat bláboly, přejdu k samotnému hodnocení tvého blogu. Hned na první pohled mě osobně zaujal a nějakým způsobem mě přesvědčil k tomu, prohlížet ho dál. Nacházím na něk body, které se mi moc líbí a jsou příjemné jak na pohled, tak i prakticky. Některé záležitosti by určitě mohly být lepší, ale to jde všude.
Na první dojem vidím, co na blogu mám hledat. To mám moc rád, a pokud si už nějaké mé hodnocení četla, určitě to víš. Layout a vše, co vidím hned na první pohled mě nijak neruší. Myslím si, že to není přeplácané barvami a že to působí takovým lehkým dojmem. To chválím. Jen bych možná vytknul to, že text v záhlaví je anglicky. Fajn, chápu fenomén dnešní doby, že cizí jazyky jsou potřeba, ale lidé, kteří anglicky třeba neumí tolik, tomu nerozumí.
Přejdu k samotnému layoutu, ve kterém nacházím i pár nepřesností, ale ty ti odpouštím, jelikož ty najdu jak na svém blogu, tak i na všech ostatních. Moc se mi líbí řešení horního menu nad záhlavím. Je to praktické a graficky je to krásně zpracované.. to je doopravdy super! To, co mne možná trošku zklamalo je zpracování menuboxu. To, jak jsou jedntlivé díly odřezány... na mě osobně to působí nepříjemně. Šlo to udělat mnohem lépe a návštěvníka blogu by to tolik nerušilo. V tom nevidím žádný smysl - nelíbí se mi to. Dále pak barva pozadí menuboxu, nevím, proč byla zvolena tato barva?! Mě osobně se tam na pohled vůbec nehodí.
Pohled na stránku vypadá dobře. Barva, která je zvolená jako pozadí stránky, je fajn, myslím si, že sem i zapadá, narozdíl od té barvy v menuboxu. Líbí se mi vkládání png do článků - působí to profesionálně a dobře! Jen né u všech článků si nejsem jistý, zda si je psala ty. Zdroje nikdy nevidím, takže nejspíš ano. Možná by v některých článcích neuškodilo ten zdroj vložit, protože ty informace, o kterých píšeš, si těžko vymyslela sama. To je další věc, která mě zarazila a i trošku zklamala.
Celkově si myslím, že tvůj blog má budoucnost. Pár věcí vylepšit a bude to ještě lepší! Obzvláště ty články, na těch by chtělo ještě máknout, ale to jen můj osobní názor. Pokud to všechno blbě chápu, nebo se v tom neorientuju, omlouvám se!
Hodnotil:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 world-with-hsm world-with-hsm | Web | 20. prosince 2011 v 22:11 | Reagovat

Nemác zač, děkuju za odezvu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama